O nas

W jednym miejscu spotkały się technologia, pasja i biznes. Z tej synergii powstał Bio Lider. Tu nauka łączy się z praktyką, a nowoczesność – z wieloletnim doświadczeniem. Tworzymy dla ludzi świadomych – bo tylko tacy wiedzą, że uprawa roślin musi iść w parze z troską o środowisko. Wierzymy, że oddając w Wasze ręce najlepsze biologiczne preparaty, wspólnie możemy zmienić świat na lepsze.

Chcemy być najlepsi w tym co robimy, dlatego ambitny zespół specjalistów z różnych dziedzin – od badań i rozwoju produktu, poprzez marketing, aż po doradztwo – codziennie dba o to, aby Bio Lider dostarczał Wam jeszcze lepsze rozwiązania. Nasz zespół współpracuje ściśle z Radą Ekspertów, do której zaprosiliśmy cenionych naukowców z dziedziny nawożenia, ochrony roślin czy mikrobiologii. Wspierają nas oni przy tworzeniu nowych produktów i badaniach
nad ulepszeniem tych istniejących już w naszej ofercie.

W całym tym procesie korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów i pracowników, jak również z zaplecza technologicznego firmy Bio-Gen – jednego z najbardziej zaawansowanych laboratoriów z bioreaktorami w Polsce.
A dzięki współpracy z naszymi dystrybutorami i ich zaufaniu, możemy dotrzeć do coraz większej liczby klientów w Polsce i za granicą.

Jarosław Peczka
współwłaściciel Bio-Lider i Bio-Gen

„Wiem, że biotechnologia to przyszłość – w końcu zajmuję się tym już od 30 lat. W pewnym momencie jednak uświadomiłem sobie, że jeśli chcę jeszcze lepiej wykorzystać jej potencjał, muszę pójść o krok dalej. Szczególnie, że teraz jest na to idealny moment – ludzie są coraz bardziej świadomi, chcą żyć w zgodzie z naturą i dbać o nią w miarę swoich możliwości. A ja chcę im te możliwości jeszcze zwiększyć. Ale do tego potrzeba zarówno najlepszych specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach, jak i dużych inwestycji – sama pasja nie wystarczy, aby przekazać ludziom wyższe wartości, którymi zawsze kierowałem się, inwestując w sektor biologicznych preparatów dla rolnictwa.”

Robert Lewandowski
inwestor i współwłaściciel Bio-Lider

„Biotechnologia to nauka, której idea jest mi bliska: to nowoczesne rozwiązania służące społeczeństwu, przyrodzie i całej planecie. Po zapoznaniu się z pomysłem moich wspólników, dostrzegłem w nim ogromny potencjał, również inwestycyjny. Spotkanie z Jarkiem utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Przedstawili mi oni konkretne rozwiązania, które bardzo mi się spodobały i w pełni spełniają moje oczekiwania pod względem biznesowym. Postanowiłem wesprzeć projekt finansowo i pomóc Bio Liderowi rozwinąć skrzydła zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Bo wiem, że biotechnologia to przyszłość.”